Domov mládeže

poskytuje studentům SPŠ ubytování a stravování, výchovně vzdělávací činnost navazující na výchovně vzdělávací činnost Střední průmyslové školy v Bruntále.

Domov mládeže vede studenty k plnohodnotnému využívání volného času formou zájmových činností a volnočasových aktivit. Prostor je vyhrazen samostudiu, vztah vychovatel – student je založen na vzájemném respektu. O chod a činnost se starají vychovatelé dle jednotlivých pater, zajišťují výchovu, zázemí. Schválená maximální kapacita je 320 míst. Celková využitelná kapacita budovy A je 106 míst. Žáci školy jsou ubytováni zásadně v dvoulůžkových pokojích s balkonem. V pokoji je moderní nábytek, řada pokojů má plastová okna. Součástí patra jsou i opravená sociální zařízení, studovny, čajová kuchyňka i klubovna. Domov mládeže se nachází přímo v areálu školy, v blízkosti jídelny i školní budovy.

DM nabízí možnost využití krátkodobého pronájmu
  • V budově A DM – metráž pokoje cca 12 m., sociální zařízení 4 m., vstupní chodba 3 m. Prostor je přístupný vchodem ze zadní části budovy. Možnost elektrické přitápění, ubytování hotelového typu.
  • V budově B DM – metráž pokoje cca 16 m., sociální zařízení 4 m., vstupní chodba 3 m., kuchyně vč. kuchyňské linky, kuchyňského stolu a kuchyňské sedací soupravy 6 m. Prostor je přístupný vchodem ze zadní části budovy. Elektrické vytápění, vlastní bojler, ubytování hotelového typu.