Krátce z našich aktivit

Již hodiny zbývají do nahrání a "odstartování" nového webu DM SPŠ. Děkujeme za dosavadní návštěvy součastného, těšíme se na nové setkání v prostředí lepší grafiky a přehlednější koncepce..

Jak si zajistit ubytování??

Jak mám postupovat v případě zájmu o ubytování? Také ve školním roce 2012/13 jsme připraveni přijmout nově příchozí žáky prvních ročníků. Co je podmínkou ubytování?

1. Vyplnění přihlášky, stažené z internetu. V jiném případě Vám bude přihláška zaslána.
  2. Připravte si aktuální fotografii žáka a aktuální prohlášení o bezinfekčnosti žáka, kterou můžete stáhnout.
  3. Prostudujte si, prosíme, podmínky platby za ubytování a stravu.
  4. Připravte si zálohovou platbu za pořízení čipové klíčenky (slouží k přístupu žáka do budovy DM)
  5. Vyrozumění o přijetí bude zasláno poštou v termínu stanoveném ŘDM nebo předáno osobně v případě osobní návštěvy.

V případě Vašich dalších dotazů nás neváhejte kontaktovat na telefonu 555 559 712. Přihlášku také můžete vyplnit a odevzdat přímo v domově mládeže v případě Vaší návštěvy.

Zde máte možnost stažení

PDF souboru přihlášky k pobytu - předepsaný vzor, dále PDF ŠVP dle zákona č. 561/2004, v platném znění, následuje PDF soubor ŘDM.

přihláška řád domova mládeže doba na pc
zoom normal zoom

Organizační změna

Vzhledem ke změně DPH a dle vyhl.463/2011 Sb., kterou se mění limity nákupu potravin, dochází ke změně platby za ubytování a stravu na DM na částku 1320,-Kč/celodenní strava. Úplata za ubytování je 900,-Kč. Celková měsíční částka za ubytování a stravu činí s platností od 1. 2. 2012 celkem 2220,-Kč.

V každém patře byl zajištěn přechod na digitál, TV jsou dostupné na každém patře.

využiji sledování TV
využiji sledování TVvyužiji sledování TVvyužiji sledování TVvyužiji sledování TVvyužiji sledování TVvyužiji sledování TVvyužiji sledování TV
Dám přednost svému PC

říjen 2018