sport

Nedílnou součástí je pestrá nabídka sportovních aktivit, mezi které patří oblíbená sálová kopaná, florball, posilovna, stolní fotbal, stolní tenis. Sportovní vyžití je umožněno zapůjčením sportovních pomůcek na dvou přilehlých hřištích, k dispozici je rovněž boxovací pytel a nově zakoupený šipkový automat.

PC síť

server

Studenti mají možnost přinést si svůj vlastní počítač a využít tak vysokorychlostní 50 Mbit/s připojení k internetové síti. Studentům, kteří nemají svůj vlastní počítač, je zapůjčen počítač v majetku školy. Počítače jsou zapůjčovány průběžně a není na ně právní nárok.