Pravidelná činnost

Pravidelná zájmová činnost mládeže je oblast volného času, ve které je volný čas naplňován v pravidelných intervalech, nejméně jednou týdně.
V této oblasti spatřujeme výhodu domova mládeže ve formě investic do sportovních pomůcek (nákup florbalových hokejek, míčů, ochranných pomůcek a dalšího vybavení), sounáležitostí a výhody blízkosti školy, která nabízí využití velké a malé tělocvičny v dostatečně širokém čase pro sportovní vyžití studentů, stejně jako bezplatnosti aktivit a zapůjčením potřeb pro sport. Jsme přesvědčeni, že nabízíme opravdu otevřený prostor pro všechny, kteří mají zájem se těchto aktivit účastnit, pro realizaci aktivit nestanovíme žádné hranice a především oblast pravidelné činnosti domova mládeže hodláme i v budoucnu rozšiřovat. V jaké podobě je tato činnost realizována v Domově mládeže Střední průmyslové školy? Florbalové turnaje – v průběhu celého týdne, velká tělocvična Volejbalové turnaje – při minimální naplněnosti počtem hráčů, malá tělocvična.

florbalfotbal